Sanal ilişki ona gelir kapısı oldu… Sharna Beckman 10 dakikada 30 bin TL kazanıyor


Avustralya’nın Queensland eyaletinde bir diş hekimi olarak çalışan Sharna Beckman, bir süre önce kariyer değişikliğine gitti ve sosyal medya fenomeni oldu.

Orta sınıf bir hayat süren Beckman, kazandığı yüz binlerce dolarla artık dünyayı geziyor, aynı zamanda para kazanmaya da devam ediyor. Evli olan Beckman, sanal sevgilileri sayesinde 10 dakikada 1000 dolar yani yaklaşık 30 bin lira kazanıyor.

Eşinin bu işi başlarda reddettiğini ancak daha sonra sorun etmediğini belirten Becky, kocası Ricky’nin kendisine destek olduğunu da söyledi.

Haberglobal’in aktardığına göre, Ricky ise başlarda eşinin başka erkeklerle konuşmasından rahatsız olduğunu dile getirerek “Çok tartışma yaşadık, bana güven verdi ben de rahatladım, artık sorun etmiyorum” dedi. Sharna ayrıca sanal sevgilileriyle gerçek hayatta buluşmadığını şu sözlerle ifade etti:

“Gerçek hayatta buluşmak istediklerinde sınırlarımı çiziyorum, bu olmaz. Telefonda çok zaman geçiriyorum zaten, dışarıda bu insanlarla görüşmem yoğunluktan dolayı mümkün değil”

Sharna ayrıca ilişkisini güçlü tutmak için kocasıyla da sık sık vakit geçirdiğini ve onu ihmal etmediğini belirtiyor.

Ricky ise bu durumu “Birbirimizle olduğumuz sürece sorun yok, onlarla konuşabilir hem en iyi arkadaş hem de bir partner gibi” sözleriyle değerlendirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir